9 rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Przedstawiam parę prostych rad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, iż filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Z tej przyczyny powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra