Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeżeli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, zwykle gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.