Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada transport krwi do penisa w trakcie seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.