Oddziaływanie używek na potencję.

      Różnego rodzaju używki – te legalne lub nie, mają bardzo dużą ilość sympatyków. Niemalże każdy dorosły mężczyzna palił chociaż raz papierosa, nie mówiąc o alkoholu. Pamiętajmy jednakże o takiej prawidłowości, że jeśli będziemy zbytnio przesadzali z nikotyną, piciem alkoholu, o nielegalnych
używkach pewnie nie należy nawet w tym momencie pisać, to będziemy mieli duże kłopoty z erekcją. Co no jak co, ale używki nie służą nigdy w kwestiach łóżkowych. Niby można usłyszeć o legendach rocka, które miały setki partnerek seksualnych i tyleż samo wypitych butelek alkoholu, ale to są jednak wyjątki, do których w żadnym nie można równać.

 

      Narkotyki
oraz papierosy – powinniśmy w pełni zrezygnować z tych używek. Co jak co, lecz ciężko typowemu człowiekowi
mieć aż tak mocną wolę, aby wyłącznie czasami zapalić dymka lub zażyć narkotyk. W przeważającej
większości jest tak, że po pewnym okresie czasu człowiek mocno uzależnia się
od papierosów – z większością
narkotyków jest identycznie, chociaż trzeba rozróżniać rodzaje takowych używek. Bo co innego marihuana,
która w zasadzie jest nieszkodliwą używką, a co innego amfetamina, która jest bardzo
destruktywna.

 

      Jeśli zaś mowa o alkoholu, to w zasadzie nie możemy powiedzieć, aby w istocie nie był on OK – przy założeniu, że naturalnie nie przesadzimy. Powszechnie znane są przypadki facetów, którzy przesadzili z piciem do takiego stopnia, iż chociaż wcześniej nie skarżyli się na problemy z potencją, to po prostu w momencie chęci zbliżenia z kobietą, nie mogli przejść do konkretów.

 

 

 

 

tekst dostepny na stronie :cialis w zeluviagra