Przyczyny słabej erekcji. 

 

Wśród najpowszechniejszych powodów pojawienia się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym jadłospisie nie ma zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie typowe, że dzisiaj spędzamy sporo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakże nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to potem może dojść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna może zabić. W owym celu należy pogadać z własną partnerką, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, może jakieś sex zabawki, produkcje XXX albo przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie erotyczne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Chroniczny stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale w końcu nikt nie mówi, że musimy zareagować na takowe nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym życiem, aby przenigdy nie dochodziło do tej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja
cialis bez recepty