Untoxin – Czujesz się wciąż znużony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formie kapsułek. Wynik ten poświęcony jest do wprowadzania w momentach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie żyć skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się obecne na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji lekkiej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co miesza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy traktować w trakcie albo po posiłku, popijając znaczną zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego brania. 

Należy dbać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być trzymane w temperaturze pokojowej w forma ważny dla młodych dzieci. Chronić przed promieniowaniem i podejmowaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno żyć podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

tani Follixin