African Mango 900 – Jeśli chcesz pozbyć się zbytecznych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to naturalny suplement diety prosty w stron pigułek. Efekt ten przekazywany jest dla pań odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Ważnym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał popularność w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, narzekających na punkcie udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną działalność w ciągu odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Składnik ten jednocześnie działa pozytywnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W zespole suplementu diety African MANGO uważają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do przyjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego rezultatu należy przyjmować tabletki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (ma to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić potrzebnej do pobrania dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss tabs

breast fast