Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie ubiegła w szerocy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by czuć całkowitą satysfakcję z seksu oraz zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż toż nie problem, to sam wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to szczególnie, ona potrafi w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być środkiem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze naszą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem kuracji. Ten kolejny czas nasza szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał okazję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax Control

Derminax

Femmaks