TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Wypróbuj ten innowacyjny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 poświęcony stanowi dla kobiet odchudzających się, które muszą pozbyć się zbytecznych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz przynosi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga te w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził specjalista bądź razem z wieściami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w układzie dnia co dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakiś składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w momencie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w pomieszczeniu ważnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy przetestować datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w czasu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być kierowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

Ultra-Slim