Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z licznych elementów wzmacniających, które wybierają się w samym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To szczególna formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych spośród nimi zalecie. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo