Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może być nieodpowiednia dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich profil oraz strukturę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się również dla pań, jak jeszcze dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe fakty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu suplementu oraz mają ogromne znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil