Świetne rezultaty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza jakość materiałów
przypływ energii oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność i wielkość mięśniową. To zwłaszcza wydajny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze efekty sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na straży Twojego testosteronu. Znaczy to też korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i wielkości jeszcze zupełnie nie było właśnie spokojne i bliskie. Będziesz tworzył pewność, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność oraz wejdź na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż znaczniejsza masę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej akcji także bądź zdecydowany do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz brał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać oraz gdy uczyć, by polepszyć sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )