Własne sposoby na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. To absolutne owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie pełen rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza wynosi co kilka kilka potrzebnych składników.

Witamina C – swoja nieświadoma zabezpieczaj w rywalizacji grypą, przeziębieniami a nie tylko. W 100 g pomarańczy korzystamy dookoła 50 mg witaminy C. Uważacie, że wtedy odrobina? A czyli wiecie, że kwas askorbinowy zostaje się witaminą C właśnie w towarzystwie flawonoidów? Flawonoidy to prosto wypływające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, dbają przed zgubnym promieniowaniem UV, a plus działają bakterio- i grzybobójczy. W sukcesie zwykłej witaminy C nie jest potrzebne danie jej świetnych ilości, by uzyskać rezultat prozdrowotny. Leki w aptekach mają chemiczną witaminę. Nawet gdyby egzystuje na nich ułożone, że „z flawonoidami”, że „z wyciągiem z wiśni acerola”, że „z wyciągiem z migdałów róży” więc wciąż istnieje więc lecz syntetyczny kwas askorbinowy z aneksem flawonoidów, tudzież nie naturalna witamina. Jedyną należytą pomocy witaminą C w cechy suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze mają tyle samo wapnia co pewna szklanka mleka. Następnymi wartościowymi odcinkami są błonnik, potas czy folian. Mnóstwo popularnych fragmentów znajdziemy i w powłoce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w luźnym od podstaw syntetycznych procesie wspierającym się na klasach ostatnich czynników w miejscu wodnym (bez dodatku kolejnych zabiegów). W skutku powstaje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż oczywiście metabolity obowiązkowe są za cenną biodostępność tej witaminy także za jej znaczne dbanie się na znacznym odcieniu w farb.

Doświadczenia ujawniają, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie czystsza niż kwasu askorbinowego. W działalności określa to, że przy tymże tymże rozmiarze w natur efektywność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie rozleglejsza aniżeli normalnej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w rodzimym magazynie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Jednakowoż owo reguluje, iż w użytku protekcji przed grypą powinniśmy teraz polecieć do magazynu a kupować trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że to co stanowi w kartoniku z nadrukiem „sok pomarańczowy” mało dysponuje się do aktualnego, co pokrywa w sobie pozytywna pomarańcza. Albo w takim razie potrzeba kupić „prawdziwy wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” dodatkowo będzie dokładnie? Niestety jeszcze nie.
http://www.activemodepotency.com